Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Maldivler

Maldivler satılık emlak

Maldivler Hint Okyanusu'nda 1000'den fazla mercan adasının oluşturduğu 26 ring atolünden oluşan tropikal bir ülkedir. Bu adalar plajlar, mavi su lagünleri ve uzun mercan kayalıkları ile ünlüdür. Male, merkezi konumu nedeniyle geleneksel olarak Kral Adası olarak adlandırılan başkent ve en kalabalık şehirdir.

Maldivler'de satılık emlak satın almak istiyorsanız, burada bir adanın tamamını satın alabileceğinizi veya kiralayabileceğinizi bilmelisiniz. Maldivler koralin adalarından yoksundur. Toplam 1.192 ada var ve 35.000 mil kareye yayılmış Hint Okyanusu ülkesini dünyanın en çeşitli ülkelerinden biri yapıyor. Bu adalardan 200'den azı yaşar ve başkent Male, Manhattan'dan daha yoğun nüfusluyken, geri kalanı çoğunlukla mercan, palmiye ağaçları ve mavi denizi olan düz kum görüntüleri için mükemmel bir görünümdür.

Maldivler için ana gelir kaynağı turizmdir ve ülke balayı ve üst düzey tatil pazarını fethetmiştir. Tarihsel olarak, hükümet, bölgeleri tatil köyleri ve oteller inşa etmeye kararlı şirketlere teslim eden bir politika izlemiştir, şimdi 50 yıllık kiralamada ilgili otel gruplarına adalar atamaktadır.

Şu anda Maldivler'de 126 tatil köyü bulunmaktadır, ancak Maldivler'de satılık emlak nadirdir.

Maldivler'deki otellerde doluluk% 60-80 civarındadır ve RevPar (oda başına gelir) diğer Asya ülkelerinden üç kat daha fazladır, bu nedenle tamamlanmış yerlere olan talep yüksektir. Maldivler'deki satılık mülklerin çoğu, özellikle satılık oteller, iki hafta içinde satın alındı, ancak böyle bir başarının hedefi için Maldivler son zamanlarda çok az büyüme yaşadı.

  •  
    Maldivler'e taşınıyorum. Genişletin ve Maldivler'de yaşayın

        Çevreleyen gerçeklikten ve günlük rutinden tamamen kaçmak istediğimiz yerleri düşündüğümüzde hemen akla geliyorlar: Maldivler. Bir şüphe gölgesi olmadan, kolektif imgelemdeki nihai rahatlamayı temsil ederler. Cennet plajları, berrak denizi ... huzurun ve bozulmamış doğanın güzelliğinin ...

2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB